«کیانو ریوز» فیلمنامه فیلم “Matrix 4” را شایسته ستایش می‌داند

«کیانو ریوز» فیلمنامه بسیار جاه طلبانه‌ی فیلم “Matrix 4” را مورد ستایش قرار داد. درحالی‌که بیست سال از اکران فیلم اول این فرنچایز و ایجاد انقلابی در دنیای سینمای اکشن می‌گذرد، «کیانو ریوز» و «کری ان موس» قرار است تا در فیلم چهارم این مجموعه مجددا در نقش‌های «نئو» و «ترینیتی» حضور یابند. «لانا واچوفسکی» نیز برای نگارش فیلمنامه و کارگردانی این فیلم به دنیای صفر و یک‌ها بازگشته است اما خواهر او «لیلی واچوفسکی» در این پروژه حاضر نخواهد بود.

داستان فیلم “Matrix” محصول سال ۱۹۹۹ بر روی شخصیت «نئو» با بازی «کیانو ریوز» متمرکز بود که به‌نظر می‌رسید همانند دیگر انسان‌ها در حال زندگی در یک شهر معمولی است اما کمی بعد متوجه می‌شود که در واقع گروهی از بیگانه‌ها از جسم انسان‌ها برای تامین انرژی استفاده و ذهن و ناخودآگاه انسان‌ها را با استفاده از تکنولوژی‌شان به یک واقعیت شبیه سازی شده متصل می‌کرده‌اند. درنهایت نئو همراه با گروهی از انسان‌ها که در قلب زمین و در کشوری به نام زایون زندگی می‌کنند، انقلابی را برعلیه ماشین‌ها راه می‌اندازند. در سال ۲۰۰۳ نیز هر دو دنباله‌ی این فیلم تحت عنوان‌های “The Matrix Reloaded” و “The Matrix Revolutions” به روی پرده رفتند. مجموع فروش سه‌گانه‌ی «ماتریکس» ۱٫۶ میلیارد دلار است.

تا به امروز جزییات چندانی از فیلمنامه فیلم “Matrix 4” منتشر نشده است با این حال «کیانو ریوز» به‌تازگی و در جریان مراسم فرش قرمز فیلم جدید «کارینا میلر» خواهر خود، در مصاحبه با وبسایت «ETonline» اعلام کرد که برای فیلم جدید بسیار هیجان زده است و فیلمنامه همانطور که انتظار می‌رود بسیار جاه طلبانه است. اگر سه‌گانه‌ی «ماتریکس» را دیده باشید، مطمئنا می‌دانید که جاه طلبانه بودن یکی از خصوصیات اصلی این فرنچایز است و باید دید که آیا فیلم چهارم نیز همانند فیلم اول با یک انفجار بزرگ در سینما همراه خواهد شد یا خیر.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)