«کوین فایگی» در پروژه‌ی فیلم جدید فرنچایز “Star Wars” حضور دارد

به گزارش وبسایت «ورایتی»، «کوین فایگی» رئیس «مارول استودیوز» در پروژه‌ی ساخت فیلم جدید فرنچایز “Star Wars” به‌عنوان تهیه کننده حضور خواهد داشت. فایگی در این پروژه به «کتلین کندی» رئیس استودیوی «لوکاس فیلم» که به‌دنبال گسترش محتوای این دنیای سینمایی پس از به‌ اتمام رسیدن حماسه‌ی «اسکای واکر» است، خواهد پیوست. جدیدترین فیلم این فرنچایز تحت عنوان “Star Wars: The Rise of Skywalker” در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. «آلن هورن» مدیر عامل کمپانی «والت دیزنی» در بیانیه‌ای اعلام کرد که از همکاری «کتلین کندی» و «کوین فایگی» در پروژه‌های جدید “Star Wars” حمایت می‌کند و افزود:

“ما در مورد پروژه‌هایی که «کتی» و تیم استودیوی «لوکاس فیلم» در حال کار کردن برروی آنها هستند، هیجان زده‌ایم و این موضوع تنها به فرنچایز “Star Wars” محدود نمی‌شود بلکه شامل پروژه‌های دیگر کمپانی نظیر “Indiana Jones” نیز است. با به پایان رسیدن حماسه‌ی «اسکای واکر»، «کتی» ساخت دوره‌ی جدیدی از این فرنچایز را دنبال خواهد کرد و با دانستن علاقه‌ی شدید «کوین» به این دنیای سینمایی، همکاری این دو تهیه کننده خارق‌العاده بر روی فیلم “Star Wars” کاملا منطقی است.”

کمپانی «دیزنی» در سال ۲۰۱۲ با خریداری استودیوی «لوکاس فیلم» به ارزش ۴٫۰۵ میلیارد دلار، امتیاز ساخت فیلم‌های “Star Wars” را به دست آورد که اولین فیلم خود از این مجموعه را در سال ۲۰۱۵ به نام “The Force Awakens” منتشر کرد. این کمپانی همچنین از سال ۲۰۰۹ استودیوی «مارول» را خریداری کرده است و «کوین فایگی» از سال ۲۰۰۷ ریاست این استودیو را برعهده دارد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)