«وودی هرلسون» به “Venom 2” باز خواهد گشت

«وودی هرلسون» باردیگر نقش «کلیتوس کسدی» را این‌بار در قسمت دوم فیلم “Venom” ایفا خواهد کرد. این موضوع قبلاً انتظار می‌رفت که رخ دهد دهد اما به‌تازگی «رابرت ریچاردسون»، فیلم‌بردار پروژه، به‌صورت رسمی بازگشت هرلسون را تایید کرد. در طی چند هفته اخیر نیز مشخص گردید که «اندی سرکیس» به‌عنوان کارگردان قسمت دوم فعالیت خواهد کرد و «تام هاردی» بازیگر نقش اول داستان نیز در روند فیلمنامه‌نویسی نقش مهمی خواهد داشت. هاردی امیدوار است که “Venom 2” بتواند درجه سنی آر-ریتد را دریافت کند، درجه‌ای که قسمت اول از دریافت آن عاجز ماند.

ریچاردسون در طی چند سال گذشته در چندین فیلم فعالیت داشته است که می‌توان به برداشت «بن افلک» از “The Batman” اشاره کرد. بعد از اتفاقاتی که برای این فیلم رخ داد، این فیلمبردار همچنان برای ساخت فیلمی براساس کامیک-بوک ابراز تمایل داشت. “Venom 2” فیلمی‌ست که وی را به خواسته‌اش می‌رساند.

انتظار می‌رود هرلسون در این فیلم شخصیت «کارنیج» را ایفا کند؛ شخصیتی که طرفداران «مارول» منتظر آن بودند. با اینکه قسمت اول “Venom” یک موفقیت غیرمنتظره در باکس‌آفیس بود، اما چیزی نبود که طرفداران کامیک انتظار آن را می‌کشیدند و به نظر می‌رسد که سرکیس سعی دارد این موضوع را در “Venom 2” تغییر دهد.

برنامه‌ریزی شده است که اواخر سال جاری تولید فیلم “Venom 2” آغاز گردد تا برای اکران در پاییز ۲۰۲۰ آماده شود.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)