«وایولا دیویس» به عنوان «میشل اوباما» در سریال درام First Ladies حضور خواهد یافت

براساس اخبار منتشر شده، «وایولا دیویس» قرار است تا در نقش «میشل اوباما» در سریال درام “First Ladies” ساخته شبکه «شوتایم» حضور یابد. دیویس علاوه بر حضور به عنوان بازیگر، به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در پروژه این سریال که پیشبرد مراحل تولید آن با سرعت بالایی در حال انجام هستند، حضور خواهد داشت. دیویس اخیرا مشغول بازی در فصل ششم و آخر سریال “How to Get Away With Murder” محصول شبکه «ABC» بوده است.

«آرون کولی» نویسنده فیلمنامه این سریال است که داستان آن بر روی ضلع شرقی خانه سفید محلی که بسیاری از تصمیمات تاریخی و مهم در آن و به دور از چشم عموم توسط بانوهای اول ایالات متحده گرفته شده‌اند، متمرکز است. فصل اول این سریال به زندگی خصوصی و سیاسی اشخاصی همچون «النور روزولت»، «بتی فورد» و «میشل اوباما» خواهد پرداخت.

ایده اصلی ساخت این سریال متعلق به «کتی شولمن» مدیر کمپانی «ول اینترتینمنت» و یکی از تهیه کنندگان اجرایی این پروژه بوده است که پس از خواندن فیلمنامه «آرون کولی» در مورد بانو جانسون تصمیم به ساخت اثری با این مضمون می‌گیرد. کمپانی ول اینترتینمنت همواره بر روی ساخت آثاری با به تصویر کشیدن زنان در قدرت و در نقش‌های اصلی اثر مشغول است و این سریال فرصتی برای آنها خواهد بود تا تاریخ ریاست جمهوری ایالات متحده را از دید بانوهای اول تاریخ به تصویر بکشند. علاوه بر شولمن و دیویس، «جولیوس تنون» از کمپانی «یووی پروداکشنز»، «جف گاسپین» از «گاسپین مدیا» و «برد کاپلان» از شبکه «شوتایم» دیگر تهیه کنندگان اجرایی این سریال خواهند بود.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)