«هیلی آتول» به فیلم جدید فرنچایز “Mission: Impossible” پیوست

براساس تصاویر منتشر شده در صفحه رسمی اینستاگرام «کریستوفر مک‌کوآری» کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم هفتم فرنچایز “Mission: Impossible”، «هیلی آتول» در این عنوان حضور خواهد داشت. همانطور که چندی پیش تایید شد، تام کروز ستاره اصلی این مجموعه سینمایی موفق برای دو فیلم دیگر از این فرنچایز در نقش «اتان هانت» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

کمپانی پارامونت پیکچرز تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱ (۱ مرداد ۱۴۰۰) و تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۲ (۱۴ مرداد ۱۴۰۱) را به عنوان زمان اکران فیلم هفتم و هشتم این مجموعه اعلام کرده است و «مک‌کوآری» کارگردانی هر دو فیلم را برعهده خواهد داشت؛ گفتنی است که او کارگردانی دو فیلم دیگر از این مجموعه تحت عناوین “Rogue Nation” و “Fallout” را در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ انجام داده است که فیلم Fallout با فروش کلی ۷۹۱٫۱ میلیون دلار بهترین عملکرد را در تاریخ این فرنچایز داشته است. فروش کلی هر شش فیلم این مجموعه تا به امروز به ۳٫۵۷ میلیارد دلار می‌رسد.

«هیلی آتول» بیشتر برای بازی در نقش «پگی کارتر» در دنیای سینمایی مارول و سریال “Agent Carter” شناخته می‌شود. از دیگر نقش آفرینی‌های وی می‌توان به فیلم “Cinderella”، فیلم “Christopher Robin” و فیلم “Blinded by the Light” اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)