هنرنمایی «نائومی هریس» در مینی سریال “The Third Day” ساخت شبکه «HBO»

«نائومی هریس» ستاره فیلم “Moonlight” به مینی سریال جدید شبکه «HBO» یعنی “The Third Day” پیوسته است و با «جود لا» هم‌بازی خواهد شد. براساس اعلام شبکه سازنده این مینی سریال در قالب شش قسمت ساخته خواهد شد و داستان آن در دو نیمه کاملا متمایز روایت می‌شود.

نیمه اول آن تحت عنوان «تابستان» توسط «مارک ماندن» کارگردانی خواهد شد و داستان شخصی به نام «سم» را دنبال می کند که به جزیره‌ای مرموز از بریتانیا کشانده می‌شود و با گروهی از بومیان این جزیره برخورد می کند که قصد دارند رسوم خود را به هر قیمتی حفظ کنند. نیمه دوم اما «زمستان» نام خواهد داشت که توسط «فیلیپیا لوتروپ» ساخته می‌شود و داستان زندگی «هلن» با بازی «نائمی هریس» را به تصویر می‌کشد که برای یافتن پاسخ هایش به این جزیره می‌آید.

«دنیس کلی» و «فلیکس بارت» تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند و «آدرین استورجز» تهیه کننده آن است. «دنیس کلی» به همرا «دین اُ لاگلین» نگارش فیلمنامه این مینی سریال را برعهده دارد. فیلمبرداری مینی سریال “The Third Day” در حال انجام است با این حال هنوز تاریخ دقیقی برای شروع پخش آن اعلام نشده است و تنها می‌دانیم که در سال ۲۰۲۰ این اثر توسط شبکه «HBO» منتشر خواهد شد.

«نائومی هریس» هم‌اکنون مشغول بازی در نقش «او مانی‌پنی» در فیلم جدید مجموعه «جیمز باند» تحت عنوان “No Time to Die” است.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)