«هامش پاتل» به فیلم جدید «کریستوفر نولان» پیوست

براساس اعلام منابع نزدیک به پروژه فیلم “Tenet” ساخته جدید «کریستوفر نولان»، «هامش پاتل» ستاره فیلم “Yesterday” محصول کمپانی «یونیورسال» به این پروژه پیوسته است؛ فیلم Yesterday به کارگردانی «دنی بویل» توانست به فروش جهانی ۱۳۰ میلیون دلار دست پیدا کند. پاتل در این فیلم با ستارگانی همچون «دیوید واشنگتون»، «الیزابت دبیکی»، «رابرت پتینسون»، «دیمپل کاپادیا»، «میشل کین»، «آرون تیلور جانسن» و «کنت براناگ» هم‌بازی خواهد شد.

مراحل ساخت فیلم “Tenet” هم‌اکنون در حال انجام است و نکته جالب در مورد این فیلم انجام فیلمبرداری آن در هفت کشور مختلف می‌باشد. چندی پیش نیز با شروع اکران فیلم “Hobbs & Shaw”، کمپانی «وارنر برادرز» با انتشار تیزر جدیدی از این فیلم، نگاهی اجمالی به این اثر را به مخاطبین ارائه کرد. این فیلم در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ (۲۷ تیر ۱۳۹۹) به روی پرده خواهد رفت.

«کریستوفر نولان» نویسنده فیلمنامه و کارگردان این فیلم خواهد بود که در کنار همسرش «اما توماس» تهیه کنندگان این پروژه نیز محسوب می شوند. «توماس هایسلیپ» تهیه کننده اجرایی این فیلم است. از دیگر عوامل پشت صحنه این فیلم می توان به «هویته ون هویتما» فیلمبردار آن و «جفری کرلند» طراح لباس این پروژه اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)