«نیکولاس پس» جزییات جدیدی را از نسخه بازسازی فیلم “The Grudge” منتشر کرد + اولین تصاویر رسمی فیلم

به‌تازگی اولین تصاویر رسمی از نسخه بازسازی فیلم “The Grudge” که خود فیلم ارجینال نیز یک نسخه بازسازی از فیلم ژاپنی “Ju-on: The Grudge” محسوب می‌شود، منتشر شده است که در تصویر اول شاهد حضور «تارا وستوود» و «لین شای» هستیم. داستان این فیلم در حالی در کشور آمریکا روایت می‌شود که از نظر خط زمانی با فیلم ژاپنی این فرنچایز به کارگردانی «تاکاشی شیمیزو»، تمامی اتفاقات در یک زمان مشخص رخ می‌دهند. در این فیلم «آندریا رایزبرو» ایفاگر نقش «مندی» یک مامور پلیس است و مسئولیت رسیدگی به پرونده‌ای را دارد که او را به سمت یک خانه‌ی وحشتناک هدایت می‌کند. «نیکولاس پس» کارگردان این اثر در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» جزییات جدیدی را منتشر کرده و اعلام داشت که این فیلم تمام المان‌هایی را که یک فیلم در ژانر ترسناک باید داشته باشد، دارا است.

‘’ ما داستان او [مندی] را در کنار دو خط داستانی دیگر به‌صورت همزمان دنبال می‌کنیم که همه‌ی آنها به یک خانه در شهر کوچکی در کشور آمریکا منتهی می‌شوند. همانند فیلم‌های قدیمی، هر سه خط داستانی موجود در فیلم در زمان‌های نسبتا مختلفی روایت می‌شوند که به‌مرور با هم درآمیخته می‌شوند. به‌نظر من قانع‌کننده‌ترین چیز در مورد فیلم “Grudge” اجتناب ناپذیری آن است. تمام کاری که نیاز است شما انجام دهید، قدم زدن در یک خانه‌ی عجیب است و خب حالا شما وحشت زده شدید. البته این خانه مشابه با تمام خانه‌های خالی از سکنه‌ای که باعث وحشت می‌شوند؛ نیست و زمینه اصلی آن بیان این نکته است که در معمولی‌ترین خانه‌ها و در درون معمولی‌ترین زندگی‌ها ممکن است چیز بسیار وحشتناکی وجود داشته باشد و درهرجایی اتفاق بیفتد. این داستان کاملا منحصر به فرد و در عین حال ترسناک است.’’

نسخه بازسازی فیلم “The Grudge” با حضور ستارگان دیگری همچون «بتی گیلپن»، «دمیان بیشیر»، «جان چو» و «جکی ویور» در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)