مذاکرات نهایی با «مایکل فاسبندر» برای حضور در فیلم “Next Goal Wins” در جریان است

به گزارش وبسایت «ورایتی»، مذاکرات نهایی با «مایکل فاسبندر» برای حضور در فیلم “Next Goal Wins” به کارگردانی «تایکا وایتیتی» در جریان است. این وبسایت همچنین ماه گذشته اعلام کرد که تایکا وایتیتی که به همراه «لین موریس» فیلمنامه این اثر را به رشته تحریر درآورده است، فیلمبرداری آن را پیش از شروع مراحل تولید فیلم جدید «Thor» آغاز خواهد کرد. این فیلم براساس مستندی به همین نام و محصول سال ۲۰۱۵ ساخته می‌شود که روایتگر زندگی یک مربی هلندی به نام «توماس رونجن» است که قصد دارد یک تیم فوتبال همواره بازنده را به یک تیم برنده تبدیل کند!

«تایکا وایتیتی» اخیرا با امضای قرارداد ساخت فیلم “Thor: Love and Thunder” مجبور شد پروژه جدید «وارنر برادرز» به نام “Akira” را به تاخیر بیندازد چراکه «مارول استودیوز» خواهان شروع فیلمبرداری فیلم جدید ابرقهرمان خود در سال ۲۰۲۰ بود و این موضوع سبب ایجاد تداخل زمانی در پیش‌برد هر دو پروژه می‌شد.

«گرت باچ» از جانب کمپانی «فاکس سرچ لایت فیلم»، «جاناتان کاوندیش» و «اندی سرکیس» از جانب کمپانی «ایماجیناریوم بنر» به همراه «مایک برت» و «استیو جیمیسون» سازندگان مستند “Next Goal Wins” تهیه کنندگان این فیلم هستند.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)