مذاکرات با «جیسون بیت‌من» برای کارگردانی و بازی در فیلم “Clue” آغاز شد

مذاکرات با «جیسون بیت‌من» برای کارگردانی، حضور در تیم نویسندگان و بازی در فیلم “Clue” که «رایان رینولدز» ایفاگر نقش اصلی آن خواهد بود، آغاز شده است. این خبر درحالی منتشر شده است که در شنبه شب گذشته «بیت‌من» برای کارگردانی یکی از قسمت‌های سریال “Ozark” محصول شبکه استریم «نتفلیکس» برنده جایزه «امی» شد.

این فیلم براساس یک بازی تخته‌ای ساخته می‌شود که در آن هر یک از شش بازیکن‌ بازی باید با استنباط قاتل میزبان خود «آقای بادی» را پیدا کنند. بازی “Clue” پس از انتشار در سال ۱۹۴۹ همواره به‌عنوان یکی از بازی‌های تخته‌ای پرطرفدار شناخته می‌شود و در سال ۱۹۸۵ نیز یک فیلم سینمایی براساس آن توسط «جاناتان لین» ساخته شد که «تیم کرلی»، «مادلین کان» و «کریستوفر لوید» بازیگران آن بودند؛ البته با وجود شکست و عملکرد ضعیف این فیلم در باکس آفیس همواره به‌دلیل بازی خوب بازیگران آن، از این اثر به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌هایی یاد می‌شود که با الهام از یک بازی تخته‌ای ساخته شده است.

استودیوی «فاکس» در سال ۲۰۱۶ امتیاز ساخت فیلم “Clue” را به دست آورد و در سال گذشته بود که اعلام شد «رایان رینولدز» ایفاگر نقش اصلی این فیلم است و «ریت ریز» و «پل ورنیک» نویسندگان مجموعه دوست داشتنی “Deadpool”، نگارش فیلمنامه این فیلم را برعهده دارند.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)