«متیو مک ‌کانهی» استاد دانشگاه شد

«متیو مک کانهی» بازیگر برنده جایزه اسکار به صورت رسمی به عنوان استاد به دانشگاه تگزاس در شهر آستین اضافه شد. با شروع پاییز پیش‌رو، مک کانهی کار خود را به عنوان پروفسور در این دانشگاه آغاز خواهد کرد. این بازیگر مطرح هالیوود از سال ۲۰۱۵ تا به امروز به کار تدریس مشغول بوده و کار خود را با آموزش دروس فیلمنامه نویسی به همراه «اسکات رایس» آغاز کرده است.

براساس گزارشات موجود در پاییز ۲۰۱۹ «مک کانهی» با پوشش چندین فیلم که شخصا در آنها هنرنمایی کرده است، نظیر فیلم “Mud” محصول سال ۲۰۱۳ و فیلم “The Gentelman” که در ماه ژانویه اکران خواهد شد، به بررسی قدم به قدم مراحل تولید آنها خواهد پرداخت. وی در مورد تجربه زندگی به عنوان یک پروفسور دانشگاه اعلام کرد:

‘’ این همان کلاسی است که من از زمان حضورم در مدرسه فیلم‌سازی، آرزوی داشتن آن را داشتم. کار کردن با این دانش آموزها در همچین کلاسی امکان آماده کردن آنها را برای من فراهم می‌کند. ساخت فیلم‌ها و تبدیل کردن کلمات روی کاغذ به فیلم، هر دو یک نوع دانش و هنر هستند که به زمان و نسل ها محدود نمی‌شوند و این موضوع همواره نکته‌ای است که کلاس ما بر روی آن تمرکز خواهد داشت.’’

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)