«لیام کانینگهام» و «ساشا لاس» به فیلم “The Last Front” پیوستند

«لیام کانینگهام» و «ساشا لاس» در فیلم “The Last Front” که جنگ جهانی اول در کشور بلژیک را به تصویر می‌کشد، حضور خواهند یافت. «لیام کانینگهام» که بیشتر برای بازی در نقش «داووس» در سریال “Game of Thrones” شناخته می‌شود، این‌بار باید وارد جنگی به‌منظور کسب تخت آهنین در کشور بلژیک شود و «ساشا لاس» که اخیرا در فیلم “Anna” به کارگردانی «لوک بسون» بازی کرده بود، ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی این فیلم است.

«جولیان کرکناوی» کارگردانی این فیلم را درحالی برعهده دارد که آن را با اقتباس از فیلم کوتاه “A Broken Man” که یکی از آثار خودش محسوب می‌شود، می‌سازد. کرکناوی به‌تازگی اعلام کرده است که او با ساخت این فیلم قصد داشته است تا رنج و مشقت مردم در جریان جنگ جهانی اول و نحوه‌ی مبارزه و دست و پنجه نرم کردن آنها با وضعیت موجود را به تصویر بکشد. فیلم “The Last Front” داستان زندگی مردی بدون همسر و کشاورز به نام «لئونارد» با بازی «لیام کانینگهام» و خانواده‌اش را دنبال می‌کند که بدون آن‌که متوجه شوند، خود را در وسط جنگ جهانی اول می‌بینند. این فیلم درجریان روزهای اول حمله‌ی کشور آلمان به کشور بلژیک روایت می‌شود. «ساشا لاس» ایفاگر نقش «لوییز»، معشوقه‌ی پسر «لئونارد» خواهد بود.

این فیلم در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۵ مهر ۱۳۹۸) در کشور بلژیک وارد پروسه تولید خواهد شد و در زمستان ۲۰۲۰ به روی پرده خواهد رفت.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)