«لورین اسکافاریا»: فیلم “Hustlers” حکم یک اثر ورزشی را برای ما دارد

در جریان ساخت فیلم “Hustlers” ستارگان متعدد این فیلم تنها به یک رقصنده حرفه‌ای تبدیل نشدند و در راه رسیدن و انجام یک اجرای عالی، با انجام ورزش‌های مختلف به یک ورزشکار نیز بدل شده‌اند. «لورین اسکافاریا» کارگردان این فیلم در جریان جشنواره بین‌المللی فیلم «تورنتو» و در گفت و گو با پادکست سینمایی وبسایت «ورایتی» به‌نام «The Big Ticket»، در مورد آمادگی بدنی بالای مورد نیاز برای شخصیت‌های زن اصلی فیلم توضیح داد و اعلام کرد که همه‌ی آنها می‌بایست انجام اجراهای متقاعد کننده‌ و حرفه‌ای را فرا می‌گرفتند و افزود که تمام تیم سازنده همانند یک اثر ورزشی با این فیلم برخورد داشته‌اند.

“دخترها مشابه بازیکن‌های فوتبالی هستند که تونل را ترک می‌کنند چراکه کار آنها حسی مشابه با رسیدن به زمین بازی دارد. شما باید خود را برای بازی بزرگ آماده کنید و بسته به تعداد دوستانی که دارید، این یک ورزش انفرادی یا یک ورزش تیمی خواهد بود. منظور من این است که رقصنده‌‌ها به صورت گروهی کار می‌کنند و بله من می‌خواستم که گرایش‌ به ورزش موجود در آن را نشان دهم.”

در فیلم “Hustlers” «جنیفر لوپز» ایفاگر نقش «رامونا»، یک برنامه‌ریز است که رقصنده جدیدی به نام «دستینی» با بازی «کنستانس وو» را برای به‌دست آوردن پول زیادی از مشتری خود، به زیر پر و بالش می‌آورد. در گروه آنها اشخاص دیگری به نام «آنابل» با بازی «لیلی رین‌هارت» و «مرسدس» با بازی «کیکی پالمر» حضور دارد که شخصیت هرکدام از آنها براساس رقصنده‌هایی در دنیای واقعی که داستان فیلم با الهام از زندگی آنها طراحی شده است، خلق شده‌اند.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)