فیلم “Joker” هشت دقیقه به صورت ایستاده تشویق شد

پس از اتمام نمایش فیلم “Joker” ساخته جدید «تاد فیلیپس» در جشنواره فیلم «ونیز»، مخاطبین به صورت ایستاده و به مدت هشت دقیقه به تشویق این اثر پرداختند. در این فیلم که به ریشه های شکل‌گیری شخصیت جوکر و محبوب‌ترین دشمن شخصیت «بتمن» می‌پردازد، «خوآکین فینیکس» بازیگر فیلم‌هایی نظیر “Her” و “Gladiator” در نقش جوکر حضور یافته است؛ شایان ذکر است که در مراسم نمایش این فیلم علاوه بر فیلیپس و فینیکس، «زازی بیتز» نیز حضور داشت با این حال رابرت دنیرو در این مراسم حاضر نشده بود.

فیلم “Joker” بخشی از دنیای کمیک بوک‌های دی‌سی است با این وجود به عنوان یک اثر با داستانی مستقل و بدون حضور شخصیت‌هایی نظیر بتمن شناخته می‌شود. این فیلم در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ ( ۱۲ مهر ۱۳۹۸) در ایالات متحده اکران خواهد شد.

«خوآکین فینیکس» در این فیلم ایفاگر نقش «آرتور فلک» یک کمدین ناموفق است که با توهین‌های زیادی مواجه شده و سرانجام رفتار بد مردم با او سبب ایجاد مشکلات روحی و تبدیل شدن او به نماد نهیلیسم می‌شود. این بازیگر همچنین در جریان کنفرانس مطبوعاتی این اثر اعلام کرد که از «هیث لجر» فقید که یک دهه قبل و در فیلم “The Dark Knight” نقش جوکر را بازی کرده بود، هیچ‌گونه تاثیری نگرفته است و به دنبال خلق این شخصیت به شیوه مخصوص خود بوده است!
پس از جشنواره فیلم ونیز، فیلم Joker راهی جشنواره فیلم «تورنتو» خواهد شد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)