فیلمبرداری فیلم “Venom 2” از ماه نوامبر آغاز خواهد شد

پس از موفقیت و استقبال خوب مخاطبین از فیلم “Venom” در سال گذشته، «سونی» به سرعت ساخت دنباله آن را تایید کرد و حال براساس گزارش تازه منتشر شده توسط وبسایت «پروداکشن ویکلی»، به نظر می‌رسد که فیلمبرداری این عنوان از اواخر ماه نوامبر پیشرو (آبان ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد.

پس از عملکرد ضعیف فیلم “The Amazing Spider-Man 2” در جلب نظر منتقدین و مخاطبین، «سونی» در عوض ساخت دنباله‌ای برای آن به سراغ شخصیت‌های شرور دنیای «اسپایدرمن» رفت و در اولین قدم، اقدام به ساخت فیلم “Venom” با بازی «تام هاردی» به عنوان «ادی بروک» کرد. این فیلم با نقدهای بسیار مثبتی مواجه شد و در گیشه نیز عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای گذاشت به طوری‌‌که توانست رکورد بزرگترین افتتاحیه در ماه اکتبر را از آن خود کند. تا به امروز جزییاتی از دنباله این فیلم منتشر نشده و تنها می‌دانیم که تام هاردی به عنوان ونوم بازخواهد گشت و «میشل ویلیامز» به عنوان «ان» و «وودی هارلسون» به عنوان شخصیت شرور «کارنیج» دیگر ستارگان این عنوان هستند. «اندی سرکیس» کارگردانی این فیلم را برعهده دارد.

گفتنی است که شاید روند سریع پروسه تولید فیلم “Venom 2” یک خبر خوشحال کننده باشد اما مطمئنا طرفداران شخصیت «اسپایدرمن» پس از فسخ قرارداد میان «دیزنی» و «سونی» و خارج شدن این شخصیت از دنیای سینمایی مارول هنوز منتظر شنیدن خبرهای خوب هستند و باید دید که آیا سونی قصد استفاده از این شخصیت را در سری فیلم‌های ونوم دارد یا برنامه دیگری را برای این شخصیت در نظر گرفته است.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)