عنوان فیلم جدید «جیمز وان» مشخص شد

فیلم جدید «جیمز وان» کارگردان مطرح ژانر ترسناک، “Malignant” نام خواهد داشت و براساس پستی که وان در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده، این فیلم از امروز وارد پروسه تولید شده است؛ این فیلم دهمین فیلمی خواهد بود که وی کارگردانی آن را برعهده دارد. همانطور که احتمالا می‌دانید «جیمز وان» خودش را در دنیای فیلم‌های ترسناک با نگارش فیلمنامه و کارگردانی اولین فیلم از فرنچایز “Saw” مطرح کرد و سپس شروع به خلق دنیای سینمایی محبوب و موفق “The Conjuring” کرد؛ این دنیای سینمایی برروی دو شخصیت «اد و لورین وارن» با بازی «پاتریک ویلسون» و «ورا فارمیگا» که محققین اتفاقات ماورالطبیعه هستند و توانایی‌های لازم برای مقابله با شیاطین را دارند، متمرکز است. علاوه براین‌ها «جیمز وان» ساخت فیلم ترسناک “The Insidious” و دنباله‌های آن را نیز درکارنامه خود دارد.

شایان ذکر است که «جیمز وان» تنها به‌عنوان کارگردان در پروژه فیلم “Malignant” حضور ندارد بلکه به‌همراه نامزد خود «اینگرید بیسو» نگارش فیلمنامه را نیز برعهده دارد. هم‌اکنون تعدادی از بازیگران حاضر در این پروژه معرفی شده‌اند که در میان آنها نام «آنابل والیس»، «جیک ایبل»، «جورج یانگ»، «مدی هاسون» و «ژاکلین مک‌کنزی» دیده می‌شود. تاکنون اطلاعات بیشتری از این پروژه منتشر نشده است.

«جیمز وان» همچنین در سال ۲۰۱۱ یک رمان به نام “Malignant Man” را منتشر کرد و داستان آن حول مردی به‌نام «آلن گیتس» که به بیماری سرطان مبتلا بود و با مرگ قریب‌الوقوعش به آرامش رسید، جریان داشت. با این حال تومور سرطانی او به یک انگل در بدنش تبدیل شده بود که توانایی‌های خاصی را به آلن اهدا و او نیز از توانایی‌هایش در راه شکست دادن یک جامعه شیطانی مخفی استفاده می‌کرد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)