ساخت سریال “Ghost Rider” توسط شبکه «Hulu» کنسل شد

براساس گزارشی که وبسایت «ورایتی» به‌تازگی منتشر کرده است، شبکه «Hulu» از پیشبرد روند ساخت سریال لایو اکشن “Ghost Rider” که قرار بود در آن «گابریل لونا» ایفاگر نقش اصلی سریال باشد، دست کشیده است. لونا ابتدا در فصل چهارم سریال “Agents of S.H.I.E.L.D” محصول شبکه «ABC» در نقش «رابی ریز» یا همان «گوست رایدر» برای شکست دادن عموی شیطانی خود به نام «الی مورو» حضور یافت و سپس مذاکرات برای بازی در سریال مستقل این شخصیت در شبکه «Hulu» نیز با وی آغاز شدند. «جف لوب» مدیر بخش آثار تلویزیونی مارول اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که آنها هیچ‌گاه قصد نداشتند سریال “Ghost Rider” را به شبکه «ABC» واگذار کنند بلکه از همان ابتدای شکل گیری تصمیم ساخت این عنوان، شبکه «Hulu» به‌عنوان خانه‌ی این شخصیت درنظر گرفته شده بود تا سریال با کیفیتی همانند سریال “Daredevil” محصول شبکه «نتفلیکس» تولید شود.

“ما هیچوقت شبکه «ABC» را به‌عنوان خانه‌ی این سریال درنظر نداشتیم چراکه می‌خواستیم سریالی را تولید کنیم که پخته‌تر و کامل‌تر باشد. ببینید در ابتدا بسیاری عقیده‌ داشتند که باید فیلم مستقل شخصیت «دردویل» ساخته شود اما هنگامی‌که سریال تلویزیونی آن ساخته شد، مردم بیشتر و بیشتر با آن آشنا شدند. نظرات مثبت برای ساخت فیلم سنمایی «دردویل» خیلی بیشتر بود بنابراین ما باید خودمان را با ساخت یک سریال تلویزیونی باکیفیت ثابت می‌کردیم.”

گفتنی است که «مارول» چندین سریال دیگر در حال تولید را در شبکه «Hulu» دارد و مشخص نیست که آیا آنها نیز به سرنوشت سریال “Ghost Rider” دچار خواهند شد یا خیر.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)