ساخت دنباله فیلم “Bright” با تاخیر مواجه شد

براساس گزارشات منتشر شده، ساخت دنباله‌ی فیلم “Bright” به‌دلیل برنامه کاری «ویل اسمیت» به تاخیر افتاده است. فیلم “Bright” محصول سال ۲۰۱۷ یک اثر فانتزی است که با حضور موجوداتی نظیر ارک‌ها، الف‌ها، دورف‌ها و سنتورها که در میان انسان‌ها زندگی می‌کنند، در دنیای مدرن رخ می‌دهد و در داستان آن «ویل اسمیت» ایفاگر نقش یک مامور پلیس است که با اولین ارکی که یونیفورم پلیس را به تن می‌کند، همکار می‌شود. این فیلم پرهزینه ترین فیلم ارجینال ساخته شده توسط شبکه «نتفلیکس» است که ساخت آن ۹۰ میلیون دلار برای این شبکه هزینه به‌همراه داشته است و شبکه سازنده تا حدی به موفقیت این اثر اطمینان داشت که پیش از انتشار آن، ساخت دنباله این فیلم را تایید کرد. با این حال این فیلم پس از انتشار خود با نقدهای مثبت زیادی همراه نشد و اکثریت منتقدها از تحت تاثیر قرار نگرفتن توسط داستان و ضعف طراحی و ساخت دنیای فیلم خبر می‌دادند اما از طرف دیگر این عنوان با استقبال خوب مخاطبین همراه شد به‌طوری‌که در هفته اول انتشارش بیش از ۱۱ میلیون بیننده داشت تا به یکی از پربیننده‌ترین آثار ارجینال شبکه «نتفلیکس» تبدیل شود.

مراحل ساخت فیلم “Bright 2” از اوایل سال جاری با قطعی شدن عدم حضور «ویل اسمیت» در فیلم “Suicide Squad 2” آغاز شد و حال براساس گفته‌های «لوسی فرای» به وبسایت «کمیک‌بوک» به نظر می‌رسد که ساخت این عنوان به‌دلیل برنامه کاری شلوغ «ویل اسمیت» و تداخل پروژه‌های وی به تاخیر افتاده است!

‘’ما قصد داشتیم که این فیلم را امسال بسازیم و سپس به‌دلیل برنامه کاری ویل همه چیز به تاخیر افتاد. من واقعا امیدوارم که آنها بالاخره یک فیلم دیگر از دنیای “Bright” را بسازند چراکه من از بودن در آن فیلم بسیار لذت بردم. فقط امیدوارم که این کار را دوباره انجام دهیم.’’

تاکنون جزییات بیشتری از دنباله فیلم “Bright” منتشر نشده است.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)