ساخت اسپین آف جدید سریال “Game of Thrones” با محوریت تاریخچه خاندان «تارگرین»

براساس اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد که شبکه «HBO» ساخت پیش درآمد جدیدی را از سریال “Game of Thrones” با محوریت خاندان «تارگرین» درنظر دارد که اتفاقات آن درست ۳۰۰ سال پیش از شروع داستان سریال اصلی رخ می‌دهند. «جرج آر. آر. ماترین» نویسنده سری رمان‌های «نغمه‌ی یخ و آتش» به همراه «رایان کندال» فیلمنامه این سریال را خواهد نوشت. انتشار این خبر درحالی صورت گرفته است که فیلمبرداری قسمت پایلوت اولین پیش درآمد این سریال محبوب تحت عنوان “Blood Moon” با حضور «نائومی واتس» به عنوان یکی از نقش‌های کلیدی آن، به‌تازگی به پایان رسیده و ساخت قسمت‌های بعدی آن نیز به زودی آغاز خواهد شد؛ اتفاقات این سریال ۶۰۰۰ هزار سال پیش از داستان اصلی و در عصر قهرمانان تاریخ وستروس روایت می‌شوند.

تاکنون جزییات زیادی از پیش درآمد جدید سریال “Game of Thrones” منتشر نشده با این وجود گمان می‌رود که داستان آن بر روی شخصیت «اگان فاتح» و خواهران او متمرکز خواهد بود که هر سه آنها از اجداد «دنریس تارگرین» به شمار می‌روند. ریشه خاندان تارگرین به سرزمین والریا در قاره‌ی ایسوس بازمی‌گردد که کمی پس از حمله آنها به وستروس، سرزمین والریا برای همیشه به ویرانه تبدیل می‌شود و تارگرین‌ها به همراه اژدهاهایشان در دراگون استون ساکن می‌شوند و سال‌ها بعد از این اتفاقات اگان فاتح در دراگون استون متولد شده و فتح و تصرف کامل وستروس را از این جزیره آغاز می‌کند.

نکته نامعلوم دیگری که در مورد این پیش درآمد وجود دارد این است که آیا شبکه «HBO» در میان پخش این عنوان و سریال “Blood Moon” یکی را انتخاب خواهد کرد یا همانند شبکه «AMC» که به صورت همزمان دو سریال “Fear the Walking Dead” و “The Walking Dead” را پخش می‌کند، هر دوی آنها را در جدول زمان بندی پخش خود جای خواهد داد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)