حضور احتمالی «دن استیونز» در فیلم “Eternals”

اخیرا تصویری از بازیگران فیلم مورد انتظار “Eternals” با حضور «دن استوینز» ستاره‌ی سریال “Legion” منتشر شده که شایعات مختلفی مبنی‌بر حضور این بازیگر در این فیلم را ایجاد کرده است. فیلم “Eternals “به کارگردانی «کلوی ژاو»، دومین فیلم از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود که برای اکران در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است.

استودیوی «مارول» این فیلم را برای اولین بار در جریان دو مراسم «کمیک‌کان سن‌دیگو» و «D23» تایید و معرفی کرد. در جریان‌ این مراسم‌ها، استودیوی سازنده بیشتر بر روی تیم بازیگری فوق‌العاده این فیلم تمرکز داشت و اعلام کرد که «آنجلینا جولی»، «ریچارد مادن»، «کمیل نانجیانی»، «برایان تایری هنری» ستارگان اصلی این فیلم خواهند بود. چندی پیش نیز تایید شد که «جما چان»، «بری کیوگان» و «کیت هرینگتون» دیگر ستارگان این فیلم هستند. حال «کمیل نانجیانی» به‌تازگی پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که ممکن است از حضور «دن استیونز» در فیلم “Eternals” رونمایی کرده باشد. در این عکس شاهد «کمیل نانجیانی»، همسر او «امیلی گوردون»، «برایان تایری هنری» و «دن استیونز» در خیابان‌های شهر لندن جایی‌که مراحل تولید این فیلم قرار است که آغاز شوند، هستیم.

اگرچه که حضور استوینز در این پروژه می‌تواند به جذابیت‌های آن اضافه کند ولی باید اعلام کنیم که استیونز شخصا در شهر لندن زندگی می‌کند و ممکن است که در تایم آزاد خود با چندین بازیگر دیگر وقت گذرانده باشد و تصویر منتشر شده به معنی حضور او در فیلم “Eternals” نباشد اما از طرفی طبق اعلام «ریچارد مادن» معرفی بازیگران جدید این فیلم به زودی صورت خواهد گرفت و همین موضوع «دن استیونز» را به یک گزینه قوی برای حضور در این فیلم تبدیل می‌کند. با وجود تمام مطالب گفته شده تنها باید منتظر ماند و دید که حضور «دن استیونز» در این عنوان به صورت رسمی تایید خواهد شد یا خیر.

فیلم “Eternals” در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)