«جی. کی رولینگ» هنوز مشغول نگارش فیلمنامه فیلم “Fantastic Beasts 3” است

«ادی ردماین» ستاره اصلی فرنچایز “Fantastic Beasts” اعلام کرد که «جی‌. کی رولینگ» خالق دنیای جادو و جادوگری همچنان مشغول کار بر روی فیلمنامه فیلم سوم این مجموعه است. این فرنچایز تا به امروز با نقدها و استقبال چندان خوبی مواجه نشده و فیلم دوم آن تحت عنوان “The Crimes of Grindelwald” نمره ۳۷ را از وبسایت «Rotten Tomatos» و نمره B+ را از وبسایت «سینما اسکور» کسب کرده است. به نظر می‌رسد که «وارنر برادرز» به‌همراه رولینگ به‌دنبال اصلاح روند اشتباه دو فیلم پیشین این مجموعه هستند و همانطور که چندی پیش نیز اعلام شد، زمان شروع تولید این فیلم با تاخیر رو به رو شده تا زمان مناسب برای خلق اثری با کیفیت برای تیم سازنده فراهم شود. در جریان جشنواره بین‌المللی فیلم «تورنتو» از «ادی ردماین» در مورد پروژه فیلم “Fantastic Beasts 3” سوال پرسیده شد که وی در پاسخ اعلام کرد:

‘’ خب ما قصد داریم که در ابتدای سال جدید فیلمبرداری این فیلم را آغاز کنیم. کار بر روی فیلمنامه ادامه دارد و من به معنای واقعی کلمه اطلاعات بیشتری را نمی‌توانم دراختیار شما بگذارم چراکه از من همچین درخواستی را داشته‌اند اما ساخت و شکل‌گیری داستان این فیلم در حال انجام و واقعا هیجان انگیز است.’’

اگرچه که «ادی ردماین» سعی زیادی را بر لو ندادن جزییات جدید پروژه فیلم “Fantastic Beasts 3” داشت اما او به صورت غیرمستقیم و برای اولین بار به‌صورت رسمی تایید کرد که فیلمنامه این فیلم درحال بازنویسی است و نشان می‌دهد که «جی. کی رولینگ» جهت این فرنچایز را پس از استقبال ضعیف از فیلم دوم تغییر داده است. مطمئنا این تاخیر ایجاد شده در بازنویسی فیلمنامه یکی از دلایل تاخیر در شروع مراحل تولید این فیلم بوده است چراکه فیلمبرداری آن ابتدا برای پاییز ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود و سپس به بهار ۲۰۲۰ موکول شد.

فیلم “Fantastic Beasts 3” در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۱ آبان ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)