«جیمز گان» لیست کامل بازیگران دنباله فیلم “Suicide Squad” را اعلام کرد

«جیمز گان» سازنده مجموعه محبوب “Suicide Squad”، امروز در حساب رسمی توییتر خود از لیست کامل ستارگان فیلم دوم این فرنچایز رونمایی کرد. او تایید کرد که «مارگو رابی»، «جوئل کینامن» و «وایولا دیویس» در نقش‌هایی که در فیلم اول “Suicide Squad” محصول سال ۲۰۱۶ داشتند، بازخواهند گشت و ستارگانی مانند «تایکا وایتیتی»، «پیت کاپالدی»، «ادریس البا»، «جان سینا»، «استورم رید»، «پیت دیویدسون»، «دیوید دستمالچین» و «دنیلا ملکیور» به آنها اضافه خواهند شد.

یکی از ستارگان کلیدی فیلم اول که در این دنباله بازنخواهد گشت «ویل اسمیت» ایفاگر نقش «ددشات» است و بنابر گزارشاتی که مدت‌ها قبل منتشر شدند گمان می‌رفت که «ادریس البا» جانیشین وی در این نقش خواهد بود با این وجود وبسایت «ورایتی» چندی پیش اعلام کرد که شخصیت ددشات در این فیلم حضور نخواهد داشت و البا ایفاگر نقش دیگری خواهد بود. «جیمز گان» و کمپانی «وارنر برادرز» هنوز از نقش ستارگان جدید این فیلم رونمایی نکرده‌اند.

«جیمز گان» نگارش فیلمنامه دنباله فیلم “Suicide Squad” را برعهده داشته است که در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) به روی پرده خواهد رفت. فیلم اول این مجموعه در سال ۲۰۱۶ توانست به فروش کلی ۷۶۸ میلیون دلار دست یابد.

 

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)