«جرد پادالکی» به بازسازی “Walker, Texas Ranger” پیوست

به گزارش وبسایت «ورایتی»، «جرد پادالکی» ستاره‌ی سریال محبوب “Supernatural” قرار است که در بازسازی “Walker, Texas Ranger” حضور یابد. استودیوی «CBS Television» هم‌اکنون مشغول پیش‌برد روند تولید این سریال که ورژن جدیدی از سریال کلاسیک این عنوان با هنرنمایی «چاک نوریس» است، می‌باشد و پادالکی را برای حضور در نقش اصلی این سریال انتخاب کرده است. داستان این سریال بر روی شخصیت «والکر» که صاحب دو فرزند است و پس از سال‌ها زندگی مخفیانه دوباره به دنیا بازمی‌گردد تا همراه با تنها رنجر زن تاریخ با جرم و جنایت مبارزه کند، تمرکز دارد. مطمئنا حضور «جرد پادالکی» در این سریال، می‌تواند به یک تجربه کاری کاملا جدید برای او تبدیل شود چرا که سریال “Supernatural” محصول شبکه «CW» امسال و پس از اتمام فصل پانزدهم در سال جاری به پایان کار خود خواهد رسید.

«آنا فریک» نگارش فیلمنامه این سریال را برعهده خواهد داشت و به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در این پروژه حضور خواهد داشت؛ فریک سابقه حضور در پروژه سریال “Being Human” را در کارنامه کاری خود دارد. «جرد پادالکی» به‌همراه «دن لین»، «لندزی لیبراتور» و «دن اسپیلو» دیگر تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند.

از دیگر بازیگران سریال ارجینال “Walker, Texas Ranger” می‌توان به «کلارنس جیل‌یارد جونیور»، «شری جی. ویلسون» و «نوبل ویلینگهام» اشاره کرد. این سریال به مدت ۹ فصل و نزدیک به ۲۰۰ قسمت از شبکه «CBS» پخش شد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)