«جرج آر.آر مارتین» اطلاعات جدیدی را در مورد سریال پیش‌درآمد “بازی تاج و تخت” افشاء کرد

«جرج آر.آر مارتین» برای آن دسته از تماشاگرانی که سوالاتی در مورد اینکه از سریال پیش‌درآمد “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) چه انتظاراتی باید داشته باشند، پاسخ‌هایی دارد.

مارتین، نویسنده مجموعه رمان‌هایی که سریال “بازی تاج و تخت” براساس آن ساخته شد، در مصاحبه اخیرش با «اینترتیمنت ویکلی» چند نکته را در مورد سریال پیش‌درآمدی که توسط «جین گلدمن» ساخته می‌شود ارائه کرد.

در سریال اصلی هفت پادشاهی رقابت شدیدی برای رسیدن به تخت آهنین داشتند، اما در سریال پیش‌درآمد شمار پادشاهی‌ها بسیار بالاتر می‌باشد. مارتین گفت:« اگر به عقب‌تر برگردید آن زمان ۹ پادشاهی وجود داشت، عقب‌تر ۱۲ پادشاهی وجود داشت و در نهایت آنقدر عقب‌تر رویم که صدها پادشاهی وجود داشت؛ این همان دوره زمانی سریال پیش‌درآمد می‌باشد.»

این سریال تقریباً پنج هزار سال قبل‌تر از وقایع “بازی تاج و تخت” می‌باشد و در دوره‌ای بوده که بیشتر به‌عنوان “عصر طلایی قهرمانان” شناخته شده است.

مارتین اعلام کرد که کدامیک از خاندان‌های سریال اصلی در این دوره زمانی حضور دارند و کدامیک نیز کنار گذاشته شده‌اند. وی عنوان کرد:« مطمئناً خاندان استارک آن‌جا خواهند بود، خاندان لنیستر هنوز نیستند و کستلی‌راک وجود دارد.» این نویسنده همچنین حضور موجودات غیرانسانی شامل ماموت‌ها، گرگ‌های شمالگانی و وایت‌واکرها را تایید کرد هر چند سخنی از اژدها به زبان نیاورد.

مارتین همچنین عنوان کرد که این سریال فرمت مشابه‌ای با سریال اصلی خواهد داشت. وی گفت:« برای بازی تاج و تخت ما هیچ‌وقت کسی را به عنوان بازیگر زن اصلی یا بازیگر مرد اصلی مشخص نکرده بودیم و به‌خاطر اثرکلی سریال همگی بازیگران مکمل بودند.» مارتین در ادامه گفت:« من فکر می‌کنم برای سریال پیش‌درآمد نیز چنین چیزی باشد؛ در این سریال نیز ما بازیگری به‌عنوان بازیگر اصلی نداریم.» از بازیگرانی که برای سریال پیش‌درآمد تاکنون معرفی شده‌اند می‌توان به «نائومی واتس»، «میراندا ریچاردسون»، «نائومی آکی» و «دنیس گاف» اشاره کرد.

عنوان این سریال همچنان پنهان باقی مانده است، اما مارتین برای آن ایده‌هایی مانند “شب طولانی” (The Long Night) دارد. ماه گذشته نیز مارتین مصاحبه‌ای دیگری را انجام داده بود که در آن گفت انتظار ندارد تا موفقیت “بازی تاج و تخت” دوباره تکرار شود. وی در این‌باره گفته بود:« میزان موفقیت “بازی تاج و تخت” به تمام دنیا رسیده بود و حتی وارد فرهنگ مردم نیز شد. این چیزی نیست که بتوان آن را پیش‌بینی کرد و من اصلاً انتظار ندارم دوباره آن را تجربه کنم.»

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)