«جاستین ترو» به سریال اقتباسی جدید شبکه «اپل» پیوست

شبکه استریم «اپل» به‌تازگی ساخت سریال اقتباسی “The Mosquito Coast” را سفارش داده است. به گزارش وبسایت «ورایتی»، «جاستین ترو» در این سریال که براساس رمانی به همین نام و نوشته شده توسط عموی او «پال ترو» ساخته می‌شود، حضور خواهد یافت. داستان این سریال در مورد یک فرد ایده‌آل‌گرا خواهد بود که به‌منظور تحقق اهداف خاصی که در سر دارد، خانواده‌اش را راهی آمریکای لاتین می‌کند. آخرین حضور جاستین ترو در یک سریال تلویزیونی به حضورش در مینی سریال “Maniac” محصول شبکه «نتفلیکس» برمی‌گردد و از دیگر آثار تلویزیونی‌ای که وی در آنها حضور یافته می‌توان به سریال پیچیده و جذاب “The Leftovers” محصول شبکه «HBO» اشاره کرد. ترو در سینما نیز تجربه بازی در آثاری همچون فیلم “American Psycho”، فیلم “Zoolander” و فیلم “The Girl on the Train” را داشته است.

«نیل کراس» شورانر این سریال خواهد بود و به‌همراه «تام بیسل» نگارش فیلمنامه اقتباسی قسمت اول آن را برعهده دارد. «روپرت وایت» تهیه کننده اجرایی این سریال است و کارگردانی چندین قسمت از آن به‌ویژه قسمت اول را انجام خواهد داد. در کنار وایت، «آلن گزِمِر»، «پیتر جیسن» و «باب بوکمن» دیگر تهیه کنندگان اجرایی این پروژه محسوب می‌شوند.

رمان “The Mosquito Coast” در سال ۱۹۸۱ عرضه شده و پنج سال بعد یک فیلم سینمایی به همین نام براساس آن ساخته شده است که «هریسون فورد»، «هلن میرن» و «ریور فینکس» بازیگران آن بودند.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)