«تیموتی اولیفانت» به فصل چهارم سریال “Fargo” پیوست

«تیموتی اولیفانت» ستاره سریال “Deadwood” برای حضور در یکی از نقش‌های کلیدی فصل چهارم سریال “Fargo”، به این سریال پیوسته است. فیلم Fargo در سال ۱۹۹۶ به کارگردانی «برادران کوئن» تولید و اکران شد که داستان آن در شهر کوچکی در ایالت مینسوتا جریان داشت و زندگی چندین شخصیت را به تصویر می‌کشید که در جریان یک قتل و آدم‌ربایی دخیل می‌شوند؛ این فیلم در آن سال نامزد دریافت هفت جایزه اسکار شد که در این بین «فرانسیس مک‌دورماند» جایزه بهترین بازیگر زن و «جوئل و ایتان کوئن» جایزه بهترین فیلمنامه ارجینال را کسب کردند.

چندین سال پس از اکران این فیلم، فضا و تم جذاب آن به‌همراه شخصیت‌های پیچیده و عجیب این فیلم همگی بر روی «نوآح هاولی» اثر گذاشتند و باعث شدند که او در سال ۲۰۱۴ اولین فصل از سریال Fargo را برای شبکه «FX» بسازد که نامزد شدن در ۱۸ بخش مختلف «جوایز امی» را برای شبکه سازنده به‌همراه داشت. فصل‌های دوم و سوم سریال نیز با حضور شخصیت‌های جدید و متفاوت‌ آنها در جلب نظر مخاطبین موفق ظاهر شدند و همین باعث شد که شبکه سازنده اقدام به ساخت فصل چهارم این سریال کند. البته شایان ذکر است که این سریال یک اقتباس مستقیم از فیلم سینمایی برادران کوئن نیست و تنها با الهام از آن ساخته شده است.

حال امروز در گزارش تازه منتشر شده‌ی وبسایت «ددلاین» اعلام شد که «تیموتی اولیفانت» به جمع دیگر ستارگان فصل چهارم این سریال اعم از «کریس راک»، «جسی باکلی»، «اوزو آبودا»، «بن ویشاو»، «جک هاستون» و «جیسون شوآرتزمن» پیوسته است. تاکنون جزییات چندانی از فصل جدید این سریال منتشر نشده و تنها می‌دانیم که این فصل در دهه ۱۹۵۰ و کانزاس سیتی روایت خواهد شد و به اختلافات میان خانواده‌های ایتالیایی خواهد پرداخت.

«تیموتی اولیفانت» که در اوایل تابستان امسال در ساخته‌ جدید «کوئنتین تارانتینو» یعنی فیلم “Once Upon a Time in Hollywood” حضور یافت؛ به زودی در نقش «ست بولک» در فیلم اقتباسی “Deadwood: The Movie” بازخواهد گشت. وی همچنین اخیرا در سریال کنسل شده‌ی “Santa Clarita Diet” محصول شبکه «نتفلیکس» نیز به ایفای نقش پرداخته است.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)