تاریخ اکران فیلم جدید «کلینت ایستوود» مشخص شد

این‌گونه به‌نظر می‌رسد که استودیوی «وارنر برادرز» قصد دارد با اکران فیلم “The Ballad of Richard Jewell” به کارگردانی «کلینت ایستوود» در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۲ آذر ۱۳۹۸)، در فصل جوایز حضور داشته باشد. این فیلم براساس زندگی «جول» یکی از عوامل المپیک ورزش‌های تابستانه در سال ۱۹۹۶ ساخته می‌شود که درجریان این مسابقات یک کوله‌ی حاوی بمب را پیدا می‌کند و برای تخلیه کامل محیط و آگاهی دادن به بقیه افراد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد با این وجود او توسط FBI به انجام این بمب گزاری متهم می‌شود. «سم راکول»، «کتی بیتس»، «اولیویا وایلد» و «جان هم» به‌همراه «پل والتر هاسر» بازیگران اصلی این فیلم هستند.

گفتنی است که ساخت فیلم شخصیت «ریچارد جول» از سال ۲۰۱۴ در حال انجام است و پیش از «پل والتر هاسر»، «جونا هیل» برای بازی در نقش «جول» و «لئوناردو دی‌کاپریو» برای بازی در نقش وکیل او در نظر گرفته شده بودند که حال هردوی آنها به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارند. فیلمنامه این فیلم توسط «بیلی ری» نویسنده فیلم‌های “The Hunger Games” و “Captain Phillips” نوشته شده است.

آخرین ساخته‌ی «کلینت ایستوود»، کارگردان و بازیگر ۸۹ ساله‌ی هالیوود “The Mule” نام دارد که با بودجه ساخت ۵۰ میلیون دلاری خود توانست به فروش کلی ۱۷۲ میلیون دلار دست یابد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)