«تاد فیلیپس»: نقش «جوکر» را از همان ابتدا برای «خوآکین فینیکس» در نظر داشتیم

«تاد فیلیپس»، نویسنده و کارگردان فیلم مورد انتظار “Joker” اخیرا در مصاحبه با «نیویورک تایمز» اعلام کرد که هیچکس به جز «خوآکین فینیکس» برای بازی در نقش «جوکر» در نظر گرفته نشده بود. پس از معرفی فیلم جوکر، حدس و گمان‌های متعددی در مورد بازیگر احتمالی این نقش از جمله «لئوناردو دیکاپریو» به گوش می‌رسید ک هیچ یک به واقعیت نپیوستند؛ با این حال هنگامی‌که از فیلیپس در مورد حضور اشخاص دیگری در این نقش سوال پرسیده شد، وی در پاسخ اعلام کرد که این نقش تنها برای فینیکس نوشته شده و از همان ابتدا متعلق به او بوده است. فیلیپس در ادامه افزود:

‘’ او به حضور در نقش یک شخصیت کمیک‌بوکی علاقه‌ای نداشت و این موضوع هیچگاه در برنامه کاری او جایگاهی نداشته است. من به مدت سه ماه با او به صورت مداوم دیدار داشتم و فقط منتظر بودم که او برای حضور در این نقش جواب مثبت دهد و این چیزی است که هیچ‌وقت رخ نداد چرا که او در پاسخ به من گفت: تو هیچ‌گاه جواب بله نمی‌گیری و تنها چیزی که گیرت میاد، سوال‌های بیشتر است.’’

فیلم “Joker” که اخیرا در جشنواره فیلم ونیز برنده جایزه شیر طلایی شد، در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)