براساس گفته‌های «جرج میلر» فیلم‌های بیشتری از “مدمکس” ساخته خواهد شد

بعد از موفقیت‌های فیلم “مدمکس: جاده خشم” (Mad Max: Fury Road) همه طرفداران مشتاق بودند تا فیلم‌های بیشتری از این مجموعه ساخته شود؛ اما مشکلات قانونی با کمپانی «برادران وارنر» تا حدودی احتمالات ساخت دنباله‌هایی برای این فیلم را کم کرده است. اکنون نیز «جرج میلر» عنوان کرده برنامه‌هایی برای ساخت فیلم‌های بیشتر از “مدمکس” در ذهن دارد.

میلر در گفت‌وگوی با IndieWire گفت:« تمام این مشکلات به‌خاطر هرج و مرجی که در کمپانی برادران وارنر وجود داشت آغاز شد و فقط مربوط به کوین سوجی‌هارا نبوده و به قبل از آن باز می‌گردد.»

هم‌اکنون این نویسنده و کارگردان در حال ساخت فیلم “سه هزار سال اشتیاق” (Three Thousand Years Of Longing) با هنرنمایی «ادریس البا» و «تیلدا اسوینتون» می‌باشد، اما پروژه بعدی وی چیست؟ او از هم‌اکنون ایده‌هایی برای آینده مجموعه “مدمکس” دارد. میلر گفت:« دو داستان وجود داره که هر دو شامل مکس دیوانه میشه، همچنین یک داستان از فیوریسا هم هست!» وی در ادامه عنوان کرد:« ما هنوز دنبال راه حل هستیم، ما باید از چیزهای برادران وارنر جدا عمل کنیم و کاملاً مفهوم به‌نظر می‌رسد که ادامه “مدمکس” رخ خواهد داد.»

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)