«باب اودنکرک» به فیلم “Nobody” پیوست

«باب اودنکرک» ستاره‌ی سریال “Better Call Saul” برای بازی در نقش شخصیت «هاچ منسل»، یک پدر و شوهری نادیده گرفته شده به فیلم “Nobody” محصول جدید استودیوی «یونیورسال پیکچرز» پیوسته است. داستان این فیلم در مورد شبی خاص و هنگامی است که دو دزد به خانه‌ی هاچ وارد می‌شوند و خشم قدیمی و خاموش شده‌ای که همواره در وجود او زندگی می‌کرده است، روشن شده و گذشته تاریکی که مدت زیادی برای مخفی نگه داشتن آن جنگیده است، آشکار می‌شود.

«ایلیا نیشولر» سازنده فیلم “Hardcore Henry” کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و «دریک کُلستِد» فیلمنامه آن را نوشته است. «دیوید لیتچ» و «کلی مک‌کورمیک» به همراه «باب اودنکرک»، «مارک پروویسیرو» و «بریدن افترگود» تهیه کنندگان این فیلم هستند که برای اکران در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ (۲۴ مرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

«باب اودنکرک» اخیرا برای بازی در سریال “Better Call Saul” نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد سریال‌های درام در «جشنواره امی» شده است؛ وی پیش از این نیز برای حضور در این عنوان نامزد دریافت سه جایزه «گلدن گلوب» شده است. از جمله‌ آثار سینمایی‌ای که اودنکرک در آنها به ایفای نقش پرداخته می‌توان به فیلم کمدی “Long Shot” و همبازی شدن با «شارلیز ترون» اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)