اکران فیلم “Fantastic Beasts 3” به تاخیر افتاد

طرفداران فرنچایز جدید دنیای جادو که حدود یک دهه پس از اتمام مجموعه «هری پاتر» کار خود را آغاز کرد و به پیشینه داستانی برخی از شخصیت های محبوب آن مانند «آلبوس دامبلدور» می‌پردازد، باید مدت زمان بیشتری را برای ملاقات مجدد با «نیوت اسکمندر» و دیگر شخصیت‌های آن منتظر بمانند چراکه اکران فیلم سوم مجموعه “Fantastic Beasts” قرار است با یک سال تاخیر اکران شود.

اولین فیلم از این مجموعه که فیلمنامه آن توسط «جی. کی رولینگ» نوشته شده بود و کارگردانی آن را «دیوید ییتس» برعهده داشت، در سال ۲۰۱۶ به روی پرده رفت و دنباله آن که برای اولین بار از «دامبلدور جوان» با بازی «جود لا» رونمایی می‌کرد نیز در سال ۲۰۱۸ اکران شد؛ با این وجود این فیلم به دلیل کمتر بودن حس ماجراجویی آن و پرداختن هرچه بیشتر به زمینه سازی داستان برای قسمت بعدی این مجموعه به خوبی نشان داد که رولینگ و کمپانی سازنده اصلا هیچ ایده مشخصی ندارند که این سری قرار است به کجا ختم شود و همین مسئله با انتقادات زیادی چه از جانب طرفداران دنیای جادو و چه از جانب منتقدین مواجه شد. حال امروز اعلام شد که فیلم سوم این فرنچایز که پیش از این برای اکران در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده بود، با یکسال تاخیر و در نوامبر ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد؛ علت این تاخیر فراهم شدن زمان کافی برای تیم سازنده بوده است تا این اثر را با کیفیت هر چه بیشتر آماده اکران و نمایش کنند.

مطمئنا تاخیر ایجاد شده در اکران فیلم “Fantastic Beasts 3” فرصت مناسبی خواهد بود تا تیم سازنده از اشتباهات خود درس بگیرد و اثری ایده‌آل را به طرفداران دنیای جادو ارائه کند.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)