«اوسگود پرکینز» کارگردان فیلم “Incident at Fort Bragg” خواهد بود

استودیوی «لایونزگیت»، «اوسگود پرکینز» را برای نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم ماورالطبیعه و هیجان‌انگیز “Incident at Fort Bragg” انتخاب کرده است. این فیلم با الهام از داستان واقعی یک کشیش مشهور به نام «مالاکای مارتین» کسی که توسط دولت ایالات متحده برای خارج کردن یک روح شیطانی از جسم یک سرباز جوان به بزرگ‌ترین پایگاه نظامی دنیا به‌نام «فورت براگ» فراخوانده می‌شود، ساخته خواهد شد.

«بیو فلین» به‌همراه «اسکات گلس‌گولد» تهیه کنندگان این پروژه هستند و «اسکات شلدون» به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در آن حضور دارد. فلین با ساخت آثاری با موضوعات جن‌گیری چندان غریبه نیست و سابقه حضور در پروژه فیلم‌های “The Exorcism of Emily Rose” به کارگردانی «اسکات دریکسون» و فیلم “The Rite” با بازی «آنتونی هاپکینز» را در کارنامه دارد. «جف بولر» نویسنده فیلم “Pet Sematary” آخرین نسخه از فیلمنامه این فیلم را به رشته تحریر درآورده است و ورژن اول آن توسط «ایوان ترنر» و «هریسون کوئری» نوشته شده است با این حال نگارش فیلمنامه تکمیلی و اصلی این فیلم را پرکینز برعهده دارد.

«اوسگود پرکینز» اخیرا فیلم جدید استودیوی «A24» تحت عنوان “The Blackcoat’s Daughter” را با بازی «اما رابرتز» و «کیرنان شیپکا» کارگردانی است. فیلم جدید او “Gretel and Hansel” نام دارد که «سوفیا لیلیز» در آن به ایفای نقش پرداخته است. به‌عنوان نویسنده فیلمنامه نیز در کارنامه پرکینز نگارش آثاری همچون “The Girl in the Photographs” و فیلم “Cold Comes the Night” با بازی «برایان کرانستون» دیده می‌شود.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)