«امیلی بیچم» به لایو اکشن “Cruella” پیوست

براساس اخبار منتشر شده، «امیلی بیچم» به لایو اکشن جدید دیزنی یعنی “Cruella” پیوسته است با این حال هنوز جزییاتی از نقش او در این فیلم منتشر نشده است. این فیلم پیش درآمدی بر عنوان “۱۰۱ Dalmatians” است که در دهه ۱۹۷۰ و در شهر لندن روایت می‌شود و داستان زندگی دختر جوانی به‌نام «کرولا» با بازی «اما استون» را بیان می‌کند. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به «اما تامپسون»، «جوئل فری» و «پل والتر هاوسر» اشاره که به ترتیب در نقش «بارونز»، «جاسپر» و «هورس» به ایفای نقش خواهند پرداخت. «کریگ گیلسپی» کارگردان فیلم “I,Tonya” ساخت این فیلم را برعهده دارد و با توجه به تعادل بسیار خوبی که این فیلم‌ساز در المان‌های کمدی و درام آن فیلم ایجاد کرد و با ستایش بسیاری از افراد همراه شد، شکی وجود ندارد که در لایواکشن “Cruella” نیز شاهد همچین بالانس و تعادلی خواهیم بود.

استودیوی «دیزنی» در سال ۱۹۹۶ عنوان “۱۰۱ Dalmatians” را منتشر کرد که «گلن کلوز» ایفاگر نقش شخصت شرور آن بود و «هیو لوری» و «مارک ویلیامز» نیز در نقش‌های «جاسپر» و «هورس» حضور داشتند. کلوز برای حضور در این اثر نامزد دریافت جایزه «گلدن گلوب» شد و موفقیت کلی فیلم نیز باعث شد که در سال ۲۰۰۰ دنباله‌ی آن تحت عنون “۱۰۲ Dalmatians” ساخته و منتشر شود. گفتنی است که سال ۲۰۱۹ بدون شک با وجود ساخت و انتشار لایواکشن‌های متعدد سال بسیار خوبی برای استودیوی دیزنی بوده است که تا به امروز این استودیو آثار پرفروشی نظیر “The Lion King”و “Aladdin” و “Dumbo” را منتشر کرده و دو فیلم “Maleficent: Mistress of Evil” و “Lady and the Tramp” نیز تا پایان امسال به روی پرده خواهند رفت.

«امیلی بیچم» بیشتر برای بازی در عنوان درام کمدی “Dephne” و سریال اکشن ماجراجویی “Into the Badlands” محصول شبکه «AMC» شناخته می‌شود. وی همچنین سابقه بازی در کنار «آنتونی مکی» در فیلم علمی تخیلی “Outside the Wire” محصول شبکه استریم «نتفلیکس» را نیز دارد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)