«آنتونی مایکل هال» به جمع بازیگران “کشتار هالووین” پیوست

«آنتونی مایکل هال» به «جیمی لی کورتیس» در فیلم “کشتار هالووین” (Halloween Kills)، جدیدترین دنباله از مجموعه ترسناک هالووین تولید کمپانی‌های «بلوم‌هاوس» و «یونیورسال»، ملحق شد.

هال در این فیلم نقش «تامی دویل» را ایفا خواهد کرد؛ دویل یکی از شخصیت‌هایی می‌باشد که در فیلم اصلی “هالووین” به عنوان یکی از کودکانی که «لوری استرود» (کورتیس) در شبی که «مایکل مایر» وحشت را در شهر کوچک حاکم کرد، از آن نگه‌داری می‌کرد. شخصیت دویل در سال ۱۹۹۵ با فیلم “هالووین: نفرین مایکل مایرز” (Halloween: The Curse of Michael Myers) به مجموعه بازگشت که در آن فیلم با هنرنمایی «پال راد» همراه بود. در این فیلم دویل با «دکتر لومیس» همکاری کرد تا بتوانند جلوی مایرز را بگیرند.

همانطور که قبلاً گزارش شد، استودیو قصد دارد تا دو قسمت جدید از فیلم‌های “هالووین” را به‌صورت پشت هم تولید کند؛ “کشتار هالووین” قرار است در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ۱۳۹۹) اکران شود و سال بعدش در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۳ مهر ۱۴۰۰) فیلم “پایان هالووین” (Halloween Ends) اکران خواهد شد.

قسمت قبلی “هالووین” که سال گذشته با هنرنمایی کورتیس و کارگردانی «گوردن گرین» منتشر گردید توانست رکورد پرفروش‌ترین فیلم در مجموعه را با ۲۵۰ میلیون دلار بنام خود کند.

کورتیس برای کارگردانی دنباله‌ها بازخواهد گشت و باردیگر در کنار «دنی مک‌براید» مانند قسمت قبلی فیلمنامه را نگارش خواهند کرد.

هال بیشتر به خاطر هنرنمایی‌اش در فیلم‌های کلاسیکی همچون “کلوب صبجانه” (The Breakfast Club) و “زیبا به صورتی” (Pretty in Pink) شناخته شده است؛ از آثاری که او اخیراً در آن هنرنمایی کرده است می‌توان به سریال شبکه «یو اس ای» با عنوان “منطقه مرده” (The Dead Zone)، فیلم “شوالیه تاریکی” (The Dark Knight) و فیلم “ماشین جنگی” (War Machine) محصول «نت‌فلیکس» اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید (فقط اعضاء)